Kategorie
Vonné tyčinky- Kyphi
Vonné tyčinky- Kyphi

Vonné tyčinky- Kyphi

Model: Vonné tyčinky- Kyphi
Dostupnost: 14 dní
Cena: 71Kč
Bez daně: 71Kč

Vonné tyčinky - Kyphi

Kyphi- vonné tyčinky vytvořené podle egyptské receptury.

Složení: olibanum, myrrha, benzoe, skořice, rozinky, jalovcové bobule, kořen galgánu, citron, víno, med.

Kyphi je neušlechtilejší vonná směs, jakou si lze představit. Poprvé byla namíchána už ve starověkém Egyptě, kde se pálila při oslavách a svátcích. Postupy a ingredience nejznámějšího a nejoblíbenějšího kyphi nechali kněží z Edfu vytesat do chrámu zasvěcenému bohu Horovi.
Příprava kyphi trvá až několik měsíců. Díky různorodým ingrediencím má bohatou a plnou vůni. Říká se, že přivolává krásné sny a odhání problémy všedních dnů.

Feng Shui použití

 Z hlediska Feng Shui patří k základním "čistícím prostředkům" na odstranění starých a negativních energií. Pálení kvalitních vonných tyčinek je velmi účinné pro odstranění stresu, uvolnění svalového napětí a pro navození pohody a klidu. Odstraňují  mikroby a nežádoucích pachy ze vzduchu. Používejte je podle intuice jako součást úklidu, jako očistnou etapu stěhování, při významných událostech a setkáních. 

 Při generálním úklidu zapalte několik vonných tyčinek v každé místnosti na bezpečném místě, kde nehrozí nebezpečí vzniku požáru, zavřete okna, dveře, nechte působit. Po očistě vyvětrejte. 

Technické údaje

Vonná tyčinka na bázi dřevěného uhlí.

Balení obsahuje 15 vonných ručně tyčinek. 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Nejhorší             Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: