Kategorie
Vonné tyčinky- Olibanum
Vonné tyčinky- Olibanum

Vonné tyčinky- Olibanum

Model: Vonné tyčinky- Olibanum
Dostupnost: 14 dní
Cena: 62Kč
Bez daně: 62Kč

Olibanum - vonné tyčinky

Vonné tyčinky obsahují olibanum (kadidlo), dřevěné uhlí.

Výrobky jsou určeny k čištění prostoru, mohou se stát vaším společníkem při relaxaci a meditaci. Na rozdíl od běžně dostupných tyčinek neobsahují žádné stabilizátory, které při pálení často způsobují bolesti hlavy. 

Olibanum je vonná klejopryskyřice žluté barvy, získávaná z kmene carterova kadidlovníku (boswelia carteri), rostoucího v Somálsku a Ománu. U nás je olibanum známější pod názvem „kadidlo“, který ale není zrovna výstižný. Staří Řekové pálili olibanum nejen při uctívání bohů nebo oslavách vítězství a jiných významných událostech, jako jsou svatby a rodinná setkání, ale také když si chtěli provonět svá obydlí.

Feng Shui použití

 Z hlediska Feng Shui patří k základním "čistícím prostředkům" na odstranění starých a negativních energií. Pálení kvalitního olibana je velmi účinné pro odstranění stresu, uvolnění svalového napětí a pro navození pohody a klidu. Je jednou z nejlepších a nejsilnějších substancí pro odstranění mikrobů a nežádoucích pachů ze vzduchuPoužívejte je podle intuice jako součást úklidu, jako očistnou etapu po stěhování, při významných událostech a oslavách. 

Při generálním úklidu zapalte několik vonných tyčinek v každé místnosti na bezpečném místě, kde nehrozí nebezpečí vzniku požáru, zavřete okna, dveře, nechte působit. Po očistě vyvětrejte. 

 

Technické údaje

Vonná tyčinka na bázi dřevěného uhlí.

Balení obsahuje 15 vonných ručně tyčinek. 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Nejhorší             Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: