Kategorie
Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI
Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI

Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI

Model: Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI
Dostupnost: Na skladě
Cena: 249Kč
Bez daně: 249Kč

SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI

Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v bytě začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro Váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které Vám osud nabízí.

 

NÁVOD

Karty zamíchejte a myslete přitom na dotaz, který chcete zodpovědět. Nejlepší je napsat si otázku na papír. Pak odložte stranou jednu kartu. Ta symbolizuje vás a váš nynější stav.

Následně vyložte karty ve stejném sledu, v jakém následují čísla na obrázku. Tabulka s devíti políčky symbolicky vyjadřuje oblasti vašeho života a ve Feng Shui se nazývá Pa-Kua. Každou vaši otázku je možné přiřadit nejméně k jednomu číslu z tabulky Pa-Kua.

Karty otočte opět ve stejném sledu, v jakém následují čísla na obrázku. A věštba je pro vás připravena.
Přednostně se zabývejte tou kartou, která souvisí s tématikou otázky a odpovídající životní oblastí. Pokud vás například zajímá, co můžete udělat pro zlepšení vaší finanční situace, zaměřte se na kartu v sektoru 4 – bohatství a osobní růst.
Až poté se věnujte ostatním kartám, které s otázkou tématicky souvisejí.

pakua

Naše prostředí ovlivňuje náš úspěch, zdraví, štěstí a lásku více než z jedné třetiny. Karty SÁM SOBE MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v byte začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které vám osud nabízí.

 

 

Hra obsahuje 
10 výkladových karet, pravidla hry
Hra je zabalena v papírovém obalu

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Nejhorší             Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: