Kategorie
Balíček Feng Shui pro posílení partnerského vztahu
Balíček Feng Shui pro posílení partnerského vztahu Balíček Feng Shui pro posílení partnerského vztahu Balíček Feng Shui pro posílení partnerského vztahu Balíček Feng Shui pro posílení partnerského vztahu Balíček Feng Shui pro posílení partnerského vztahu

Balíček Feng Shui pro posílení partnerského vztahu

Model: Balíček Feng Shui pro posílení partnerského vztahu
Dostupnost: 3 Týdny
Cena: 1 394Kč
Bez daně: 1 394Kč

Balíček je sestaven tak, že jej lze aplikovat bez znalosti Feng Shui a obsahuje podrobný postup použití!

Balíček pro posílení partnerského vztahu a pročištění energie v obydlí je sestaven mistry Feng Shui. Díky podrobnému návodu pocítíte v prostoru osvěžující novou energii a Váš vztah posílí energií sounáležitosti a lásky. 

Balíček obsahuje:

  • 2 červené polštáře bez výplně
  • 2 keramické partnerské hrníčky 0,3l s podšálky
  • 2 růženíny
  • vonné tyčinky Olibanum
  • podrobný návod k použití předmětů

Bonus navíc:

  • Soubor tipů a technik pro posílení vztahu

Podle Feng Shui

Podle techniky Pakua (Pa Kua, Bagua) můžeme rozdělit prostor na devět oblastí. Každá se vztahuje k nějaké oblasti Vašeho života. Místo partnerství se nachází podle světových stran na jihozápadě, při orientaci podle vchodu v pravém zadním rohu od dveří. Předměty z balíčku pročistíme energii místa, zharmonizujeme ho a tím posílíte sílu Vašeho vztahu. Pokud jste sami a partnera teprve hledáte, balíček může být prvním krokem k jeho nalezení. 

V rámci  balíčku dostanete podrobný a praktický návod, jak použít jednotlivé předměty, abyste jejich působení dokázali co nejlépe využít.

Unikátní balíček obsahuje bonusový soubor tipů a technik pro posílení vztahu, jehož hodnota je nevyčíslitelná, neboť jeho aplikací dokážete účinně a dlouhodobě pozitivně působit na Váš vztah.  

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Nejhorší             Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: