Kategorie
Laděná zvonkohra trubková malá- průměr trubek 1,2 cm, jejich délka 24 cm, celková délka zvonkohry 50 cm
Laděná zvonkohra trubková malá- průměr trubek 1,2 cm, jejich délka 24 cm, celková délka zvonkohry 50 cm Laděná zvonkohra trubková malá- průměr trubek 1,2 cm, jejich délka 24 cm, celková délka zvonkohry 50 cm

Laděná zvonkohra trubková malá- průměr trubek 1,2 cm, jejich délka 24 cm, celková délka zvonkohry 50 cm

Model: Laděná zvonkohra trubková malá- 12 základní
Dostupnost: 3 Týdny
Cena: 899Kč
Bez daně: 899Kč

12- základní: průměr trubek je 1,2 cm, délka 24 cm, celková délka zvonkohry 50 cm

Laděná zvonkohra - malá

Zvonkohry hrají ve Feng Shui významnou roli jako „nápravný“ prostředek ke zlepšení proudění energie Čchi tam, kde z nějakého důvodu stagnuje nebo neproudí volně, slouží také jako předěl, ochrana proti vniknutí neharmonické energie z vnějšku.
Jednotlivé trubky zvonkohry jsou přesně naladěny do pěti tónů čínské stupnice, které jsou ekvivalentní k pěti prvkům z Taoistického pohledu na Nebe - Zemi - Člověka. Proto mají pozitivní vliv na orgány a systémy lidského těla i duše (zlepšují se nálady, emoce, city a asociace). Jde o tóny: KUNG - ŠANG - ŤUE - Č - JU . 
Každá zvonkohra je laděna do stejného akordu, pouze v různých oktávách. Čím větší je průměr trubky a trubka delší, tím jsou tóny hlubší a připomínají zvuk zvonů.   

Umístění podle Feng Shui

Zvonkohru můžete umístit v bytě,  kanceláři, prodejně, zahradě, zkrátka všude tam, kde potřebujete aktivovat stagnující energii. 
Může sloužit jako předěl mezi dvěma energeticky odlišnými celky jako je například vchod do domu (obchodu) a ulice, tedy předěl mezi intimním, klidným prostorem a veřejným, hektickým. Zvonkohra přeladí energii, pročistí ji. 
V dlouhých chodbách dokáže energii zadržet a rozptýlit do postranních chodeb nebo místností. 

Podle aktuální letící hvězdy pro rok 2019 se hodí do oblasti Vztahů, Dětí a Moudrosti. Podle světových stran na jiozápad, západ a severovýchod. 

 

 

Rada na závěr
Zvonkohru nezavěšujte na přímé slunce a déšť, prodloužíte tím vzhled dřevěných částí, které jsou chráněny fermeží. Trubky prošly chromátováním a mohlo by tojít ke změně povrchu, což není na závadu kvality zvuku.  

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Nejhorší             Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: