Kategorie
Běhoun s podšálky v elementu kov - sada
Běhoun s podšálky v elementu kov - sada Běhoun s podšálky v elementu kov - sada Běhoun s podšálky v elementu kov - sada Běhoun s podšálky v elementu kov - sada

Běhoun s podšálky v elementu kov - sada

Výrobce: Lucie Staňková - exkluzivní kolekce pro Feng Shui e-shop
Model: Běhoun s podšálky v elementu kov - sada
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1 333Kč
Bez daně: 1 333Kč

Šedý běhoun se stříbrným a zlatým vzorem

Šedý běhoun se stříbrným a zlatým vzorem je ručně malovaným orginálem od textilní výtvarnice. Vytvořila sadu reprezentativních doplňků podle Feng Shui do jídelny nebo obývacího pokoje. Stříbrné puntíky tvořící obrubu jsou v podporujícím počtu sedmi, zlatý střed poukazuje použitím čísla pět na číslo středu podle Bagua. Zlatá a stříbrná oživují decentní vyznění šedé látky. Bílý drobný puntík evokuje hravost a spontaneitu, která bývá s elementem kovu spolu s kulatými tvary spojována. Kulaté podšálky dotvářejí celkový pocit jednoduchosti a orginality.

Podle Feng Shui

Běhoun s prostírkami se ideálně hodí pro posílení kreativity a hravosti. Vzhledem k jeho "kovovému" charakteru ho lze úspěšně aplikovat v případě, že potřebujete posílit komunikaci mezi členy rodiny, známými či okolím. Běhoun bude nejsilněji působit v oblasti Dětí, podle světových stran na západě. 

Pro úspěšné vyladění komunikace s přáteli, posílení přílivu šťastných náhod do vašeho života volte oblast Pomocníků, podle světových stran severozápad. 

Kov podporuje element vody, využijte této podpory, pokud potřebujete najít nová řešení a cesty svého života, profesně či osobně se posunout. Oblast Kariéry, podle světových stran sever, je v tomto případě tou ideální volbou. 

Technické údaje:
Běhoun měří 110 x 45 cm, prostírky v průměru 14 cm.
Sada obsahuje běhoun se čtyřmi podšálky. 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Nejhorší             Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: