Kategorie
Kovová zvonkohra
Kovová zvonkohra Kovová zvonkohra

Kovová zvonkohra

Výrobce: Michal Motyčka - exkluzivní kolekce pro Feng Shui e-shop
Model: Kovová zvonkohra
Dostupnost: 3 Týdny
Cena: 956Kč
Bez daně: 956Kč

Kovová zvonkohra

Kovová zvonkohra z dílny uměleckého kováře má přes svůj robusní vzhled příjemný a něžně melodický zvuk. Černošedou kovovou barevností a šesticí opracovaných oválů na jednoduché výseči kružnice patří k doplňkům prostoru, které jsou designově jednoduché až majestátní a přesto mají v sobě prvek hravosti. 

Umístění podle Feng Shui

Zvonkohra se nejlépe hodí k aktivaci energie v interiéru nebo exteriéru, svou jednoduchou přímočarostí provokuje fantazii, svým zvukem dokáže přivolat hravost, spontánnost. Zvonkohra bude nejlépe působit v oblasti Dětí, podle světových stran na západě. 

Pokud se Vám nedostává podpory přátel a o "šťastné náhody" máte nouzi, aktivujte kovovou zvonkohrou oblast Pomocníků, severozápad. 

Předměty elementu kovu jsou dobrými pomocníky nových začátků, všude tam, kde se potřebujete rozhýbat, posunout svoji dosavadní životní cestu, udělat restart. V oblasti Kariéry vám poslouží nejlépe, při práci se světovými stranami volte sever. 

Dle aktuální letící hvězdy se hodí do oblasti Dětí a Pomocníků. Podle světových stran ji umístěte na západ a severozápad. 

Technické parametry

23,5 x 1,5 x 37 cm

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Nejhorší             Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: